Dymkowe Przeplatanki

Rękodzieło tworzone z sercem

0

Twój koszyk

Torebki na szydełku ze sznurka bawełnianego

torebka ze sznurka

Co sprawia, że stylizacja jest pełna? To wbrew pozorom nie jest makijaż czy uśmiech, chociaż ten niewątpliwie pomaga uratować nawet szybki wypad w kapciach po bułki. Tym, co od lat sprawia, że wyglądasz wyjątkowo i modnie są akcesoria odzieżowe.

Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, by stworzyć linie torebek na szydełku, skierowaną do pewnych siebie, odważnych i lubiących nowości kobiet. Tak powstała moja pierwsza, potem druga i kolejna torebka na szydełku ze sznurka.

Pomysł nie wziął się znikąd, już w latach osiemdziesiątych kobiety dodawały sobie szyku, dopełniając stylizację torebką ze sznurka bawełnianego. Nie inaczej jest tym razem, torebki handmade przeżywają renesans i są bardzo pożądane w świecie mody.

Gdzie przyda Ci się torebka shopperka?

Ja noszę ją do codziennych stylizacji, gdy biegnę z dzieckiem do przedszkola i po drodze mam do odhaczenia listę zakupów. Tu się wszystko mieści, począwszy od dokumentów, przez ciepłe pieczywo, po drobne gadżety, które wpadną mi w oko w sklepie.

Torebka na szydełku ze sznurka bawełnianego jest niezbędna, gdy spędzam leniwe weekendy na plaży. Wrzucam do niej okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem i coś na ząb. Jak to w damskiej torebce, w mojej również znajduje się wszystko. Niestraszne mi nawet komary, bo w tym pięknym elemencie odzieży mieści się nawet spray na te natrętne owady.

Zabieram moją torebkę na spotkania z przyjaciółkami. Wrzucam do środka cienki sweterek, dzięki czemu niestraszne mi chłodne wieczory. Moja torebka wzbudza zainteresowanie koleżanek. Wszystkie pytają, gdzie ją kupiłam!

Co sprawia, że torebka ze sznurka jest tak pożądana?

To, co najbardziej cenię w produktach ze sznurka bawełnianego to przyjazny środowisku charakter. Wiem, jak ważny jest klimat i naturalne materiały, dlatego tak duży nacisk kładę na jakość użytych materiałów.

Moda na ochronę środowiska zatacza coraz szerszy zakres, dlatego torebka ze sznurka cieszy się tak dużą popularnością.  Możesz zobaczyć ją na przyjęciu do eleganckiej stylizacji oraz na zakupach, torebka handmade zawładnęła ulicami!

A jakie torebki znajdziesz w mojej kolekcji?

Jak już wspomniałam, torebki na szydełku ze sznurka bawełnianego to mój ulubiony element garderoby, dlatego w mojej kolekcji znajdziesz wiele wzorów, kształtów i kolorów. Tworzę zarówno większe fasony dla zabieganych kobiet, które rano muszą spakować się na cały dzień, jak i dla eleganckich dziewczyn, które potrzebują torebki, aby schować telefon, portfel i klucze i ruszyć w miasto.

Zajrzyj do mojego sklepu: KLIK i wybierz torebkę ze sznurka bawełnianego dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *