Dymkowe Przeplatanki

Rękodzieło tworzone z sercem

0

Twój koszyk

Jak powstały Dymkowe Przeplatanki

Uff… W końcu jest, pewnie jeszcze nie do końca idealny, ale mój własny, wymarzony i wypracowany sklep. Miejsce, w którym znajdziecie moje prace, wszystkie wykonane własnoręcznie przeze mnie.

To może na początek trochę o mnie i całej historii jak powstały Dymkowe Przeplatanki …

Zawsze lubiłam prace manualne: malowanie, wycinanie, haftowanie, szydełkowanie, a nawet szycie. W szkole brałam udział chyba we wszystkich konkursach plastycznych. Chociaż można by dyskutować na temat mojego talentu plastycznego. 😂

Szydełkowaniem zaraziła mnie moja sąsiadka, miałam wtedy jakieś 11/12 lat… Później studia, praca, dzieci i jakoś czasu na szydełko było coraz mniej. Poza tym, nie zawsze szydełkowe serwetki znajdowały miejsce w mojej przestrzeni.

Dopiero jakieś 2 lata temu trafiłam na sznurek bawełniany i prace z niego wykonane właśnie na szydełku i… zakochałam się! 😍

Jestem osobą bardzo praktyczną i lubię otaczać się przedmiotami, które do czegoś służą (nie tylko żeby ładnie wyglądać 😉). Wiedziałam, że taki materiał będzie idealnie nadawał się do stworzenia wielu dodatków do domu – praktycznych, a przy tym oryginalnych i nietuzinkowych.

Jak to z reguły bywa, czasu nigdy nie jest za dużo, więc realizacja pomysłu trochę przesunęła się w czasie.

„Z pomocą” przyszedł Covid i pandemia… No tak… Powiem Wam, że jestem z tych osób, które dzięki całej tej sytuacji, siedzeniu w domu i większej ilości wolnego czasu wyciągnęły dużo pozytywnych wniosków i nowych przemyśleń.

Jako hotelarz z wykształcenia i pasji, naprawdę lubiący swoją pracę, nagle zostałam postawiona przed trudną sytuacją. Niestety moja ukochana branża ucierpiała chyba najbardziej. Nie chcąc więc tkwić w dziwnej sytuacji zawieszenia, gdzie nie wiadomo co będzie za miesiąc, postanowiłam zawalczyć o siebie i swoją pasję…

Jak powstały Dymkowe Przeplatanki,

Tworzę je już ponad rok… Rok przemyśleń, opracowywania wzorów, szukania odpowiednich materiałów, testowania, robienia zdjęć, tak abyście mogli w końcu zobaczyć efekt końcowy.

Jednym z moich założeń było również stworzenie marki przyjaznej środowisku: używając tylko opakowań i materiałów papierowych lub pochodzących z recyklingu. Marki wspierającej polskich producentów (wszystkie materiały i półprodukty zamawiane są właśnie u nich). Z przedmiotami najwyżej jakości, wykonanymi z dbałością o każdy detal… Chcę, aby każdy przedmiot, który powstaje, był robiony z myślą o konkretnej osobie – aby odpakowując paczkę z gotowym produktem miała poczucie, że pasuje do niej idealnie.

Dlatego w moim sklepie tak wiele przedmiotów jest personalizowanych i tworzonych według szczegółowych wytycznych zamawiającego.

Na blogu chciałabym opowiadać Wam trochę o mojej pracy. Trochę o materiałach i przedmiotach wykonanych ze sznurka oraz o ciekawostkach z branży handmade.

Już za niedługo pojawi się kolejny wpis z krótkimi wskazówkami na temat tego jak rozpoznać prace wykonane z dobrej jakości materiałów, które będą ładnie wyglądać i służyć nam przez wiele lat.

Zapraszam na mój BLOG – po więcej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *